Do nietypowej kolizji drogowej doszło wczoraj na terenie gminy Wierzbica w miejscowości Pniówno. Kierujący samochodem osobowym marki Hyundai jechał drogą wojewódzką, gdy w pewnej chwili na jezdnię wybiegł koń ciągnący wóz i doszło do zderzenia Spłoszony koń uciekł. W tym czasie właściciel zwierzęcia pracował na polu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Jesteś już zarejestrowany na chelm.gada.pl? Zaloguj się
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu chelm.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Pożyczki dla bardzo zadłużonych online https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/ produkty pozabankowe udzielane dla osób zadłużonych i zarejestrowanych w bazach.